Baza dokumentów

Oferowane rozwiązanie zapewnia automatyczną inwentaryzację (tzw. indeksowanie) dokumentów zgromadzonych w Państwa archiwum po to, aby później można je było łatwo odnaleźć.

Na liście wyników zobaczycie Państwo nie tylko nazwę pliku czy jego lokalizację, ale także wyodrębnione naszymi algorytmami cechy takie jak tytuł, data pisma oraz sygnatura.

Automatyczne opisywanie dokumentów

W Solegito nasze algorytmy wychwycą z treści dokumentu tytuł, datę dokumenty oraz sygnaturę (sądową, prokuratorską) wraz z organem. Wskażą również jakie inne sygnatury zostały w jego treści wspomniane, co dostarcza dodatkowe możliwości analizy podczas pracy nad sprawą.

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Zinwentaryzowane dokumenty można wyszukać na podstawie słów kluczowych bądź fragmentu tekstu. Co ważne, w aplikacji można to zrobić również ze skanami czy fotokopiami.

Praca z treścią skanów oraz fotokopii

W podstawowym zakresie Solegito jest także narzędzie optycznego rozpoznawania znaków (tzw. OCR), który umożliwia skopiowanie treści z dokumentów zeskanowanych lub ich fotokopii i dalszą pracę z nimi w wybranym edytorze.

Wykrywanie i usuwanie duplikatów plików

Aplikacja regularnie, w tle, poszukuje duplikatów plików umieszczonych w archiwum dając możliwość ich usunięcia. Pozwala to na utrzymanie porządku na bieżąco oraz umożliwia oczyszczenie dużego zbioru plików w momencie wdrożenia Solegito w kancelarii.

Repertorium

Za pomocą Solegito zbudują Państwo logiczną strukturę sprawy (tzw. drzewo sprawy) i w wygodny sposób będą operować informacją na każdym poziomie, zarówno globalnie dla całej sprawy, jak i każdego postępowania, a nawet poszczególnych sygnatur.

Rozwiązanie jest również zintegrowane z naszą bazą sądów.

Baza klientów

Integralną częścią Solegito jest baza klientów kancelarii. Wśród danych, które można wprowadzić i nimi zarządzać są szczegóły adresowe, kontaktowe, rachunek bankowy, sposób rozliczania z klientem oraz dokument sprzedaży. Integracja z GUS pozwala na szybkie wprowadzenie danych klienta na podstawie numeru NIP lub REGON.

Wizualizacja sprawy

W Solegito opieramy się na wizualizacji informacji dotyczących danej sprawy. Dlatego bazując na dostępnych danych przedstawiamy postępowania i poszczególne sygnatury w sprawie na zasadzie drzewa.

Zarządzanie informacją w sprawie

Poza informacjami takimi jak sądy, sygnatury czy sędziowie prowadzący daną sprawę, w aplikacji jest możliwe zarządzanie informacjami o innych uczestnikach sprawy oraz ich pełnomocnikach.

Zainteresowany/a naszym produktem?