Poznaj nasze usługi

Solegito to zestaw narzędzi dostarczanych dla Klientów z branży prawniczej.
Pracę z danymi wprowadzamy na wyższy poziom. Podnosimy efektywność organizacji pracy. Automatyzujemy.

Baza wiedzy

W Solegito zbudowaliśmy automatyczne mechanizmy zaawansowanej analizy zawartości danych. Jej wynik dostępny jest np. podczas wyszukiwania pliku, gdzie na liście rezultatów są widoczne tytuł dokumentu czy sygnatura sprawy.

Prezentacja informacji

To, co Państwo widzicie w naszej platformie to nie tylko nazwy plików czy katalogi w których się znajdują. Przede wszystkich będą to tytuły oraz przypisanie do danej sprawy.

Wygodna wyszukiwarka

Nasza platforma wyposażona jest w szybką wyszukiwarkę, która przedstawia wynik dla szukanych przez Państwa informacji w oparciu o zawartość plików (również skanów czy fotokopii), a także logiczne powiązanie między nimi.

Praca z treścią skanów oraz fotokopii

Użyte przez nas mechanizmy OCR umożliwiają Państwu pozyskanie treści z dokumentów skanowanych czy wykonanych fotokopii i dalszą pracę z nią.

Dostępność

Baza wiedzy w platformie Solegito jest dla Państwa dostępna z dedykowanych urządzeń zawsze pod warunkiem dostępu do sieci Internet. Dyskretne skorzystanie z informacji w ważnych momentach na urządzeniu mobilnym jest więc możliwe.

Kalendarz

W aplikacji znajduje się kalendarz, który można obsługiwać zarówno z poziomu aplikacji, jak i synchronizować z najpopularniejszym rozwiązaniem oferowanym przez Google.

Działanie na standardowych kalendarzach

Kalendarz Solegito można z łatwością subskrybować z kontem Google. Dzięku temu jest wygodny w użyciu zarówno na komputerze jak i urządzeniach mobilnych za pomocą sprawdzonych aplikacji.

Usługa chmury prywatnej

Zapewniamy działanie w zgodzie z “Regulaminem wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach” oraz “Kodeksem Etyki Radcy Prawnego”. Dajemy możliwość utrzymania danych na miejscu w kancelarii z możliwością bezpiecznego dostępu z dowolnego miejsca na świecie.

Dostępność danych

Dzięki usłudze nie ma potrzeby kopiowania plików na pendrive, czy wysyłania ich mailem w celu pracy z nimi na komputrze w domu. Po jego włączeniu, ostatnia wersja już na nim będzie.

Sprzęt

Dostarczymy Państwu niezbędny sprzęt, na którym zbudujemy i utrzymamy zbiór Państwa danych. Jedynym warunkiem jest zapewnienie przez Państwa stałego połączenia z internetem.

Bezpieczeństwo

Dane znajdują się fizycznie w Państwa kancelarii. Dostęp do nich spoza kancelarii będzie możliwy tylko za pomocą szyfrowanego połączenia.

Zgodność z regulacjami

Nasza usługa zapewnia Państwu działanie w zgodzie z "Regulaminem wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach" (§7 ust. 6-9) oraz "Kodeksem Etyki Radcy Prawnego" (Art. 23).